everything about 3b

everything about 3b


#1 2006-05-22 16:24:02

jaro_gryf_666

Zbanowany

3505931
Zarejestrowany: 2006-05-21
Posty: 75
Punktów :   
WWW

Moderatorzy na kaukaz :]

Co sadzicie o moderatorach tego forum :] ?

Ciekawy link tu jest:

http://2b.pun.pl/viewtopic.php?id=20

Normalnie jeden wielki ROTFL

Czyzby moderatorzy tylko do wywalania postow?

Chlopaki, jest roznica pomiedzy wywalaniem postow a moderowaniem :]



Zachecam do wypowiadania sie na temat nowych wladz na tym forum :]


http://ultima.kicok.net/forum/images/signatures/115164645343b020af52307.jpg

Offline

 

#2 2006-05-22 17:43:00

Szyna

Moderator

Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 303
Punktów :   

Re: Moderatorzy na kaukaz :]

odniosę się także do tego co zostało wielce stworzone pod tym linkiem http://www.2b.pun.pl/viewtopic.php?id=2


czemu zawsze tobie musi wszystko nie pasować??, domyślam się, że jesteś lepszy od nas (tylko, żeby ktoś nie pomyślał, że ejsteś dobry - bo ty jesteś ZŁY)
twoje moderowanie jest oczywiście najlepsze ale teraz powiem to otwarcie pierwsze forum umarło - nikt tam nie pisze, nie ma żadnej rozrywki z niego, panuje tam wszechobecna cenzura. Tylko dlaczego sie tak stało? pomyślmy, forum sie rozwijało i było to ciekawą alternatywą dla klasowych dyskusji. Aż tu nagle znalazł się śmiałek któremu wszystko nie pasowało, wszystko było złe. skasował wszystko co jemu nie pasowało (podkreślam jemu), pogroził rangą spamer, pokłocił się z kim to było możliwe, niektórzy zrezygnowali z odwiedzania forum i po co to wszystko, żeby zaspokoić żądze jednego moderatora a może powinienem napisać MODERATORA okropnie złego jarusia (używam stylu wypowiedzi z tematu do którego dałem linka na początku)
jeszcze jedna sprawa, zastanów się czemu powstało drugie forum, co mogło spowodować swoisty bunt części forumowiczów (nie piszę większośc bo część jeszcze nie ejst obecna na nowym forum) i podpowiem Ci, że nie chodzi tu o to, że tamto forum było na marnym serwerze



ps. zawsze śmieję się z jeleśni ale w tym przypadku powiem coś takiego - kiedy jeleśnia egzystowała w podobny sposób jak teraz (chodzi o urbanizację tej miejscowości) to w miejscu gdzie stoi twój blok najprawdopodobniej pasły się krowy

ps.2 posty moderatorów mogą być tak samo edytowane/usuwane jak posty zwykłych userów

dzięki za uwagę


Zoltan: Tekst o Jeleśni tekstem roku ...


Chciałem zauważyć, że jestem tu najwyższy stopniem (wojskowym)
więc baczność!!

Offline

 

#3 2006-05-22 17:45:22

Zoltan

Moderator (L)egionista

Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 721
Punktów :   
WWW

Re: Moderatorzy na kaukaz :]

Kurwa !! Tobie nigdy nic nie pasuje !! Co sie napisze jest źle, zamkne temat jest źle, otworze jest źle, jak ci sie nie podoba to forum to sobie siedź na starym. Nie ma żadnych skarg na moderatorów oprócz twoich !! To forum zostało założone żeby pozbyć się jednego upierdliwego, zrzędliwego i pojebanego Moderatora - CIEBIE !! Ale Ciebie kurwa nic nie powstrzyma w robieniu na złośc innym ...  Jeśli nie przestaniesz to sprawa jest prosta - wydalenbie z forum.  Nie pasuje forum to WYPIERDALAJ !!


http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/46.jpg

Offline

 

#4 2006-05-22 17:59:31

Tycka

Menel

4101625
Skąd: Jeleśnia City:)
Zarejestrowany: 2006-05-20
Posty: 279
Punktów :   

Re: Moderatorzy na kaukaz :]

gryf ty kurde masz niepokolei w glowie chyba... daj spokot forum jest po to aby sobie pisac co sie chce i jak sie chce a nie po to abys ty sobie wyawala jak ci sie zywnie podoba wszystkie posty... dlatego zalozyli nowe forum...

Offline

 

#5 2006-05-22 18:09:08

jaro_gryf_666

Zbanowany

3505931
Zarejestrowany: 2006-05-21
Posty: 75
Punktów :   
WWW

Re: Moderatorzy na kaukaz :]

Mieliscie dosc 'moderatora-pedanta' to zmieniliscie forum. ok. rozumiem :]
Nigdy nie mowilem ze moje moderowanie bylo najlepsze, zawsze bylem otwarty na konstruktywna krytyke :]
Usuwalem tylko to, co bylo czystym offtopem :]
Usunalem niektore linki na wyrazna prosbe pewnych osob, wiec to co usuwalem nie pasowalo nie tylko mi :]

Posty moderatorow moga byc moderowane... przez moderatorow :] natomiast zwykli uzytkownicy nie maja mozliwosci edycji wlasnych postow :]

Chcecie sie pozbyc upierdliwego Jarka, to juz :] piszcie do admina krysa petycje o zbanowanie mnie [chyba ze sami macie mozliwosc zrobienia tego]

Zoltan: Zbanować mogę Cię nawet teraz ...

A tak wogole... Szyna... do cibie akurat zastrzezen nie mam, bo na starym forum przynajmniej spelniales swoje moderatorskie obowiazki :] Cos mi sie zdaje ze niestety tutaj bedziesz jedynym ktory bedzie to robil...


http://ultima.kicok.net/forum/images/signatures/115164645343b020af52307.jpg

Offline

 

#6 2006-05-22 18:16:49

Szyna

Moderator

Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 303
Punktów :   

Re: Moderatorzy na kaukaz :]

napisałeś moderatorzy na kaukaz - napisałeś również o mnie

co do edycji własnych postów to jakiś błąd który szybko powinien być naprawiony przez Krisa
krys: przepraszam mój błąd, ale teraz wszystko wróciło do normy

co do konstruktywnej krytyki:
nie zapomnę zdania jakie napisałeś swojemu koledze po tym jak chciał z tobą dyskutować (miał poparciu paru aktywnych użytkowników). Zdanie to: z moderatorem się nie dyskutuje
a tak wogóle to co ty teraz robisz? prawda napisałeś juz, że nie dyskutujesz tylko krytykujesz
logiczne, ze inni dyskutują, co jest zakazane, ty krytykujesz co jest dobre pewnie nawet pożądane

hmm czy tylko mnie to śmieszy?


Chciałem zauważyć, że jestem tu najwyższy stopniem (wojskowym)
więc baczność!!

Offline

 

#7 2006-05-22 18:22:54

Zoltan

Moderator (L)egionista

Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 721
Punktów :   
WWW

Re: Moderatorzy na kaukaz :]

Nie tylko Ciebie Szyna to smieszy ale coż zrobić ... Forum to takie miejsce do którego dotępu nie wolno nikomu zabronić ... Niestety ...


http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/46.jpg

Offline

 

#8 2006-05-22 19:53:41

krys

Administrator

9041659
Skąd: matrix
Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 294
Punktów :   
WWW

Re: Moderatorzy na kaukaz :]

zbanować to ja nie mam zamiaru nikogo (ale jak będe musiał to niestety to zrobie )
a to forum z założenia jest wolne i ANTYMOHEROWE


http://lpunderground.media.sparkart.net/images/section-downloads/lpu_banner2.jpg

Offline

 

#9 2006-05-22 20:59:03

jaro_gryf_666

Zbanowany

3505931
Zarejestrowany: 2006-05-21
Posty: 75
Punktów :   
WWW

Re: Moderatorzy na kaukaz :]

Szyna napisał:

napisałeś moderatorzy na kaukaz - napisałeś również o mnie

[...]

co do konstruktywnej krytyki:
nie zapomnę zdania jakie napisałeś swojemu koledze po tym jak chciał z tobą dyskutować (miał poparciu paru aktywnych użytkowników). Zdanie to: z moderatorem się nie dyskutuje
a tak wogóle to co ty teraz robisz? prawda napisałeś juz, że nie dyskutujesz tylko krytykujesz
logiczne, ze inni dyskutują, co jest zakazane, ty krytykujesz co jest dobre pewnie nawet pożądane

Nazwa tematu to zdanie ktore zaslyszalem gdzies tam kiedys... akurat mi spasilo do nazwania tego tematu :]


Odnosnie mojej odpowiedzi:
Odpowiedz byla na zdanie tresci : 'daj se siana' [to nazywasz konstruktywna krytyka? hmm... a myslalem ze to ja jestem nienormalny...]. Jako moderator tamtego forum nie zamierzalem dac sobie siana, wiec dyskusje majace na celu wmowienie mi zebym zaprzestal pelnienia swoich obowiazkow uwazalem za zbedne.
Forma 'z moderatorem sie nie dyskutuje' zostala uzyta, bo te bezsensowne dyskusje sie powtarzaly co chwila :]
Jezeli mial poparcie tak wielu osob, to czemu nie napisal do wlacznika zeby mnie odwolal z tego stanowiska? Dla mnie nie liczy sie poparcie ilosciowe, a jakosciowe. chocby nawet mial poparcie miliona uzytkownikow ktorzy nie potrafia uargumentowac tego co mowia, to mialbym gdzies. z kolei jakby mial poparcie choc jednego porzadnego argumentu, to moglbym pogadac, z mila checia :]

Natomiast Wowo, fakt, irytowal mnie tym swoim wszedobylkim legialegialegialegia, wyrazilem zatem swoje zdanie, ale juz nie jako moderator, a zwykly user.

Sam napisales ze MODERY to tez JUZERY :]

Radzilbym sie przyjzec tamtemu tematowi jeszcze raz, zanim sie zacznie wmawiac roznorakie niestworzone rzeczy :]
Dla zainteresowanych:
http://trzeciabe.forumer.pl/viewtopic.php?t=154&start=0
Od razu wyprzedzajac niepotrzebne pytania zaznaczam ze nic w tej rozmowie ani w swoich wypowiedziach nie zmoderowalem :]


PS.: Fajnego mam awatarka :D ?


Szyna napisał:

ps. zawsze śmieję się z jeleśni ale w tym przypadku powiem coś takiego - kiedy jeleśnia egzystowała w podobny sposób jak teraz (chodzi o urbanizację tej miejscowości) to w miejscu gdzie stoi twój blok najprawdopodobniej pasły się krowy

O co biega -.- ? o to ze nazwalem zoltana jelesnianskim moderatorem? a jakim go mialem nazwac? slemienskim -.- ?
Zreszta jakby na miejscu mojego bloku pasly sie krowy, to bym mieszkal zapewne gdzie indziej :] proste :]

Ostatnio edytowany przez jaro_gryf_666 (2006-05-22 23:38:32)


http://ultima.kicok.net/forum/images/signatures/115164645343b020af52307.jpg

Offline

 

#10 2006-05-23 17:11:17

Tycka

Menel

4101625
Skąd: Jeleśnia City:)
Zarejestrowany: 2006-05-20
Posty: 279
Punktów :   

Re: Moderatorzy na kaukaz :]

Oj boze boze.... tak troche powiem ci ze czemu teraz sie wyzywasz a w szkole nie mowisz na ten temat nic a nic??... Wiesz co gryf.... czasami zastanow sie co robisz... z reszta nei tylko ty... wszyscy moga sie nad tym zastanowic...dla mnie ten temat jest zakonczony...

Offline

 

#11 2006-05-23 19:38:31

jaro_gryf_666

Zbanowany

3505931
Zarejestrowany: 2006-05-21
Posty: 75
Punktów :   
WWW

Re: Moderatorzy na kaukaz :]

Tycka napisał:

Oj boze boze.... tak troche powiem ci ze czemu teraz sie wyzywasz a w szkole nie mowisz na ten temat nic a nic??... Wiesz co gryf.... czasami zastanow sie co robisz... z reszta nei tylko ty... wszyscy moga sie nad tym zastanowic...dla mnie ten temat jest zakonczony...

ROTFL
Czemu?
A temu ze dla mnie forum i normalne zycie to dwie rozne sprawy :] Po co mam mowic o forum w szkole, skoro moge sie wypowiedziec na forum :] zastanow sie... jakby to wygladalo gdyby rozmowy w klasie krecily sie wokol forum...
Nie wyzywam sie, tylko jako uzytkownik forum mam zastrzezenia do jego wladz, tak jak obywatele panstwa maja zastrzezenia do wladz tego panstwa :]


http://ultima.kicok.net/forum/images/signatures/115164645343b020af52307.jpg

Offline

 

#12 2006-05-23 19:58:36

Tycka

Menel

4101625
Skąd: Jeleśnia City:)
Zarejestrowany: 2006-05-20
Posty: 279
Punktów :   

Re: Moderatorzy na kaukaz :]

Mysl jak chcesz... Poprostu wydaje mi sie ze zazdroscisz ze nie chcieli abys Ty byl moderatorem.... No ale dobra... Ja juz na ten temat sie nie wyrazam... Szkoda slow podsumuwujac...

Offline

 

#13 2006-05-23 20:08:05

jaro_gryf_666

Zbanowany

3505931
Zarejestrowany: 2006-05-21
Posty: 75
Punktów :   
WWW

Re: Moderatorzy na kaukaz :]

Tycka napisał:

Mysl jak chcesz... Poprostu wydaje mi sie ze zazdroscisz ze nie chcieli abys Ty byl moderatorem.... No ale dobra... Ja juz na ten temat sie nie wyrazam... Szkoda slow podsumuwujac...

No to niezbyt dobrze Ci sie wydaje :] Po doswiadczeniach z poprzedniego forum nie mam zamiaru moderowac forum, ktorego uzytkownicy najwiekszy sens, piekno i glebie widza w offtopowaniu :]
Mimo to w dalszym ciagu denerwuja mnie offtopy pod kazda postacia, tego nic nie zmieni


http://ultima.kicok.net/forum/images/signatures/115164645343b020af52307.jpg

Offline

 

#14 2006-05-23 20:59:56

Tycka

Menel

4101625
Skąd: Jeleśnia City:)
Zarejestrowany: 2006-05-20
Posty: 279
Punktów :   

Re: Moderatorzy na kaukaz :]

Kazdy inaczej na to spoglada....Ale dobra....

Offline

 

#15 2006-05-23 21:31:12

jaro_gryf_666

Zbanowany

3505931
Zarejestrowany: 2006-05-21
Posty: 75
Punktów :   
WWW

Re: Moderatorzy na kaukaz :]

Moze to i tak wyglada, ale to nie jest istotne :]
Poki co widze ze rozmowa na temat moderacji zgrabnie zeszla na mnie :]
Wiec wrocmy do tematu.
Jezeli ktos ma podobne watpliwosci co Tycka, zapraszam na gg :]


http://ultima.kicok.net/forum/images/signatures/115164645343b020af52307.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pgs-dm.pun.pl www.3elegnica.pun.pl www.stosunkikpsw.pun.pl www.all4nokia.pun.pl www.dragons5.pun.pl