everything about 3b

everything about 3b


#1 2006-08-06 21:39:46

Zoltan

Moderator (L)egionista

Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 721
Punktów :   
WWW

Układanie historyjki.

Zabawa ta polega na dopisywaniu zdania lub dwóch do tekstu podanego przez poprzedniego użytkownika.

Ja zaczynam

Pewnego dnia na mojej ulicy zauważyłem piękną kobiete która .......


PS. W swoich postach dajcie cały text (od początku wszystkie kwestie), a swoją kwestie pogrubiacie.


http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/46.jpg

Offline

 

#2 2006-08-06 22:17:13

.A.L.I.

(L) Szajbus elo banjo

4648267
Skąd: <<Route66>>
Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 338
Punktów :   

Re: Układanie historyjki.

Pewnego dnia na mojej ulicy zauważyłem piękną kobiete która jak gdyby nigdy nic wywinęła orła na oblodzonym chodniku...


..::  .A.L.I. = So Much Fun  ::..

Offline

 

#3 2006-08-06 22:21:44

Zoltan

Moderator (L)egionista

Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 721
Punktów :   
WWW

Re: Układanie historyjki.

Pewnego dnia na mojej ulicy zauważyłem piękną kobiete która jak gdyby nigdy nic wywinęła orła na oblodzonym chodniku nagle obok niej pojawił się przystojny Don Diego i pomógł jej wstać....


http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/46.jpg

Offline

 

#4 2006-08-06 22:35:18

.A.L.I.

(L) Szajbus elo banjo

4648267
Skąd: <<Route66>>
Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 338
Punktów :   

Re: Układanie historyjki.

Pewnego dnia na mojej ulicy zauważyłem piękną kobiete która jak gdyby nigdy nic wywinęła orła na oblodzonym chodniku. Nagle obok niej pojawił się przystojny Don Diego i pomógł jej wstać. Niestety w podzięce dostał liścia w pysk, ponieważ stwierdziła, że ów Diego podłożył jej nogę...


..::  .A.L.I. = So Much Fun  ::..

Offline

 

#5 2006-08-07 11:45:43

Zoltan

Moderator (L)egionista

Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 721
Punktów :   
WWW

Re: Układanie historyjki.

Pewnego dnia na mojej ulicy zauważyłem piękną kobiete która jak gdyby nigdy nic wywinęła orła na oblodzonym chodniku. Nagle obok niej pojawił się przystojny Don Diego i pomógł jej wstać. Niestety w podzięce dostał liścia w pysk, ponieważ stwierdziła, że ów Diego podłożył jej nogę. Jednak Don Diego nie zraził się i spróbował ją przeprosić ...


http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/46.jpg

Offline

 

#6 2006-08-07 15:18:35

Tycka

Menel

4101625
Skąd: Jeleśnia City:)
Zarejestrowany: 2006-05-20
Posty: 279
Punktów :   

Re: Układanie historyjki.

Pewnego dnia na mojej ulicy zauważyłem piękną kobiete która jak gdyby nigdy nic wywinęła orła na oblodzonym chodniku. Nagle obok niej pojawił się przystojny Don Diego i pomógł jej wstać. Niestety w podzięce dostał liścia w pysk, ponieważ stwierdziła, że ów Diego podłożył jej nogę. Jednak Don Diego nie zraził się i spróbował ją przeprosić. Wytlumaczyl jej cala sytuacje, po czym ona sie zarumienila i zaprosila go na rozgrzewajaca herbate ...

Offline

 

#7 2006-08-07 20:32:20

Zoltan

Moderator (L)egionista

Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 721
Punktów :   
WWW

Re: Układanie historyjki.

Pewnego dnia na mojej ulicy zauważyłem piękną kobiete która jak gdyby nigdy nic wywinęła orła na oblodzonym chodniku. Nagle obok niej pojawił się przystojny Don Diego i pomógł jej wstać. Niestety w podzięce dostał liścia w pysk, ponieważ stwierdziła, że ów Diego podłożył jej nogę. Jednak Don Diego nie zraził się i spróbował ją przeprosić. Wytlumaczyl jej cala sytuacje, po czym ona sie zarumienila i zaprosila go na rozgrzewajaca herbate. Pojechali PKSem do jej mieszkania, jednak po drodze do autobusu wpadły Kanary ...


http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/46.jpg

Offline

 

#8 2006-08-07 21:48:39

.A.L.I.

(L) Szajbus elo banjo

4648267
Skąd: <<Route66>>
Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 338
Punktów :   

Re: Układanie historyjki.

Pewnego dnia na mojej ulicy zauważyłem piękną kobiete która jak gdyby nigdy nic wywinęła orła na oblodzonym chodniku. Nagle obok niej pojawił się przystojny Don Diego i pomógł jej wstać. Niestety w podzięce dostał liścia w pysk, ponieważ stwierdziła, że ów Diego podłożył jej nogę. Jednak Don Diego nie zraził się i spróbował ją przeprosić. Wytlumaczyl jej cala sytuacje, po czym ona sie zarumienila i zaprosila go na rozgrzewajaca herbate. Pojechali PKSem do jej mieszkania, jednak po drodze do autobusu wpadły Kanary. Diego o bilet zadbał, piękna nieznajoma niestety nie...


..::  .A.L.I. = So Much Fun  ::..

Offline

 

#9 2006-08-07 21:58:33

Zoltan

Moderator (L)egionista

Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 721
Punktów :   
WWW

Re: Układanie historyjki.

Pewnego dnia na mojej ulicy zauważyłem piękną kobiete która jak gdyby nigdy nic wywinęła orła na oblodzonym chodniku. Nagle obok niej pojawił się przystojny Don Diego i pomógł jej wstać. Niestety w podzięce dostał liścia w pysk, ponieważ stwierdziła, że ów Diego podłożył jej nogę. Jednak Don Diego nie zraził się i spróbował ją przeprosić. Wytlumaczyl jej cala sytuacje, po czym ona sie zarumienila i zaprosila go na rozgrzewajaca herbate. Pojechali PKSem do jej mieszkania, jednak po drodze do autobusu wpadły Kanary. Diego o bilet zadbał, piękna nieznajoma niestety nie. Jednak okazało się iż zna jednego z Kanarów i wyratował piękną nieznajomą z opresji...


http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/46.jpg

Offline

 

#10 2006-08-07 22:03:59

Tycka

Menel

4101625
Skąd: Jeleśnia City:)
Zarejestrowany: 2006-05-20
Posty: 279
Punktów :   

Re: Układanie historyjki.

Pewnego dnia na mojej ulicy zauważyłem piękną kobiete która jak gdyby nigdy nic wywinęła orła na oblodzonym chodniku. Nagle obok niej pojawił się przystojny Don Diego i pomógł jej wstać. Niestety w podzięce dostał liścia w pysk, ponieważ stwierdziła, że ów Diego podłożył jej nogę. Jednak Don Diego nie zraził się i spróbował ją przeprosić. Wytlumaczyl jej cala sytuacje, po czym ona sie zarumienila i zaprosila go na rozgrzewajaca herbate. Pojechali PKSem do jej mieszkania, jednak po drodze do autobusu wpadły Kanary. Diego o bilet zadbał, piękna nieznajoma niestety nie. Jednak okazało się iż zna jednego z Kanarów i wyratował piękną nieznajomą z opresji.Ona w podziece za uratowanie "zycia" zaproponowala mu przenocowanie u niej w domu....

Zoltan: Zostaje post Tycki bo jest ciekawszy ...

Offline

 

#11 2006-08-07 22:05:54

Zoltan

Moderator (L)egionista

Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 721
Punktów :   
WWW

Re: Układanie historyjki.

Pewnego dnia na mojej ulicy zauważyłem piękną kobiete która jak gdyby nigdy nic wywinęła orła na oblodzonym chodniku. Nagle obok niej pojawił się przystojny Don Diego i pomógł jej wstać. Niestety w podzięce dostał liścia w pysk, ponieważ stwierdziła, że ów Diego podłożył jej nogę. Jednak Don Diego nie zraził się i spróbował ją przeprosić. Wytlumaczyl jej cala sytuacje, po czym ona sie zarumienila i zaprosila go na rozgrzewajaca herbate. Pojechali PKSem do jej mieszkania, jednak po drodze do autobusu wpadły Kanary. Diego o bilet zadbał, piękna nieznajoma niestety nie. Jednak okazało się iż zna jednego z Kanarów i wyratował piękną nieznajomą z opresji.Ona w podziece za uratowanie "zycia" zaproponowala mu przenocowanie u niej w domu i zrobła mu na kolacje zajebista jajecznice ...


http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/46.jpg

Offline

 

#12 2006-08-07 22:14:42

Tycka

Menel

4101625
Skąd: Jeleśnia City:)
Zarejestrowany: 2006-05-20
Posty: 279
Punktów :   

Re: Układanie historyjki.

Pewnego dnia na mojej ulicy zauważyłem piękną kobiete która jak gdyby nigdy nic wywinęła orła na oblodzonym chodniku. Nagle obok niej pojawił się przystojny Don Diego i pomógł jej wstać. Niestety w podzięce dostał liścia w pysk, ponieważ stwierdziła, że ów Diego podłożył jej nogę. Jednak Don Diego nie zraził się i spróbował ją przeprosić. Wytlumaczyl jej cala sytuacje, po czym ona sie zarumienila i zaprosila go na rozgrzewajaca herbate. Pojechali PKSem do jej mieszkania, jednak po drodze do autobusu wpadły Kanary. Diego o bilet zadbał, piękna nieznajoma niestety nie. Jednak okazało się iż zna jednego z Kanarów i wyratował piękną nieznajomą z opresji.Ona w podziece za uratowanie "zycia" zaproponowala mu przenocowanie u niej w domu i zrobła mu na kolacje zajebista jajecznice, po ktorej jak to zawsze bywa mial ochote na piwo niz na jakas tam herbatke....

Offline

 

#13 2006-08-08 09:17:19

.A.L.I.

(L) Szajbus elo banjo

4648267
Skąd: <<Route66>>
Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 338
Punktów :   

Re: Układanie historyjki.

Pewnego dnia na mojej ulicy zauważyłem piękną kobiete która jak gdyby nigdy nic wywinęła orła na oblodzonym chodniku. Nagle obok niej pojawił się przystojny Don Diego i pomógł jej wstać. Niestety w podzięce dostał liścia w pysk, ponieważ stwierdziła, że ów Diego podłożył jej nogę. Jednak Don Diego nie zraził się i spróbował ją przeprosić. Wytlumaczyl jej cala sytuacje, po czym ona sie zarumienila i zaprosila go na rozgrzewajaca herbate. Pojechali PKSem do jej mieszkania, jednak po drodze do autobusu wpadły Kanary. Diego o bilet zadbał, piękna nieznajoma niestety nie. Jednak okazało się iż zna jednego z Kanarów i wyratował piękną nieznajomą z opresji.Ona w podziece za uratowanie "zycia" zaproponowala mu przenocowanie u niej w domu i zrobła mu na kolacje zajebista jajecznice, po ktorej jak to zawsze bywa mial ochote na piwo niz na jakas tam herbatkę. Niestety w lodówce pięknej nieznajomej (której imienia nawet nie znał) nie znalazł napoju bogów, więc skoczył do 24h monopola po 2 sześciopaki. Był dopiero wieczór, więc pomyślał, żeby...


..::  .A.L.I. = So Much Fun  ::..

Offline

 

#14 2006-08-08 15:11:32

Zoltan

Moderator (L)egionista

Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 721
Punktów :   
WWW

Re: Układanie historyjki.

Pewnego dnia na mojej ulicy zauważyłem piękną kobiete która jak gdyby nigdy nic wywinęła orła na oblodzonym chodniku. Nagle obok niej pojawił się przystojny Don Diego i pomógł jej wstać. Niestety w podzięce dostał liścia w pysk, ponieważ stwierdziła, że ów Diego podłożył jej nogę. Jednak Don Diego nie zraził się i spróbował ją przeprosić. Wytlumaczyl jej cala sytuacje, po czym ona sie zarumienila i zaprosila go na rozgrzewajaca herbate. Pojechali PKSem do jej mieszkania, jednak po drodze do autobusu wpadły Kanary. Diego o bilet zadbał, piękna nieznajoma niestety nie. Jednak okazało się iż zna jednego z Kanarów i wyratował piękną nieznajomą z opresji.Ona w podziece za uratowanie "zycia" zaproponowala mu przenocowanie u niej w domu i zrobła mu na kolacje zajebista jajecznice, po ktorej jak to zawsze bywa mial ochote na piwo niz na jakas tam herbatkę. Niestety w lodówce pięknej nieznajomej (której imienia nawet nie znał) nie znalazł napoju bogów, więc skoczył do 24h monopola po 2 sześciopaki. Był dopiero wieczór, więc pomyślał, żeby sprosić kumpli do mieszkania nieznajomej i zrobić libację. Po kilkunastu minutach pod drzwiami jej mieszkania zjawiło się kilku meneli (nie mylić z Tycką, Krysem, Alim i Zoltanem )...


http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/46.jpg

Offline

 

#15 2006-08-08 15:40:32

.A.L.I.

(L) Szajbus elo banjo

4648267
Skąd: <<Route66>>
Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 338
Punktów :   

Re: Układanie historyjki.

Pewnego dnia na mojej ulicy zauważyłem piękną kobiete która jak gdyby nigdy nic wywinęła orła na oblodzonym chodniku. Nagle obok niej pojawił się przystojny Don Diego i pomógł jej wstać. Niestety w podzięce dostał liścia w pysk, ponieważ stwierdziła, że ów Diego podłożył jej nogę. Jednak Don Diego nie zraził się i spróbował ją przeprosić. Wytlumaczyl jej cala sytuacje, po czym ona sie zarumienila i zaprosila go na rozgrzewajaca herbate. Pojechali PKSem do jej mieszkania, jednak po drodze do autobusu wpadły Kanary. Diego o bilet zadbał, piękna nieznajoma niestety nie. Jednak okazało się iż zna jednego z Kanarów i wyratował piękną nieznajomą z opresji.Ona w podziece za uratowanie "zycia" zaproponowala mu przenocowanie u niej w domu i zrobła mu na kolacje zajebista jajecznice, po ktorej jak to zawsze bywa mial ochote na piwo niz na jakas tam herbatkę. Niestety w lodówce pięknej nieznajomej (której imienia nawet nie znał) nie znalazł napoju bogów, więc skoczył do 24h monopola po 2 sześciopaki. Był dopiero wieczór, więc pomyślał, żeby sprosić kumpli do mieszkania nieznajomej i zrobić libację. Po kilkunastu minutach pod drzwiami jej mieszkania zjawiło się kilku meneli (nie mylić z Tycką, Krysem, Alim i Zoltanem , którzy jednak jak żywo ich przypominali) i jak tylko drzwi do mieszkania się otworzyły władowali się do środka. Sobowtór Tycki palił 5 fajek na raz, s. Krysa zasnął zaraz za drzwiami, s. Aliego coś odjebało i poszedł się kąpac, s. Zoltana zaś przykleił się do Żubrów które zakupił Diego. Nagle...


..::  .A.L.I. = So Much Fun  ::..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.roomx.pun.pl www.ninja-revolution.pun.pl www.ekonomiapt.pun.pl www.4fpc.pun.pl www.dziennikarstwo.pun.pl